Ta strona używa ciasteczek. Jak sobie tego nie życzysz uciekaj.
Noniewicz.com 
Software | Windows | Android | Linux
ENSTAT4U - opis

Aktualna wersja: 1.2.0.34


Serwis STAT4U

Serwis internetowy STAT4U (ciągle udoskonalany od 1997) służy do generowania statystyk odwołań do stron WWW. Pierwszy w Polsce serwis statystyk WWW. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza w naszym systemie i wklejeniu otrzymanego pocztą kodu HTML na stronę, dla której ma być naliczana statystyka odwiedzin zyskują Państwo możliwość dokładnego śledzenia oglądalności prowadzonego przez Państwa serwisu.
Nasz serwis pomoże zdobyć Państwu informacje, które są niezbędne dla każdego właściciela strony WWW. Jest to liczba odwiedzających, data i godzina oraz nazwa lub adres komputera z którego wchodził oglądający. Udostępniamy cały szereg innych informacji oraz ich zestawień. Program jest napisane przeze mnie, ale należy wspomnieć, że współautorem pomysłu i administratorem usługi jest Da_none.
Aktualnie działająca wersja to v2.50.5.34 (od ~2015.11).
Więcej: stat.4u.pl.

GEOLokalizacja STAT4U

Nasz serwis działa w oparciu o własną bazę danych Geolokalizacji. Możesz pomóc nam ją uaktualniać: GEOLokalizacja

Klient STAT4U dla Windows

Program służy do pobierania z serwera i prezentacji statystyk odwiedzin stron WWW gromadzonych i przetwarzanych w systemie STAT4U. Umożliwia on lepszą i wygodniejszą prezentację statystyk niż tradycyjny interfejs WWW. Program jest dedykowany wyłącznie do współpracy z serwisem STAT4U. Dane statystyczne prezentowane są za pomocą wykresów, wykresów kołowych, tabel oraz oraz map. Użytkownik ma możliwość szczegółowego konfigurowania wyglądu prezentowanych danych, ich wydruku albo zapisania tabel/wykresów jako plików BMP/GIF/JPG, a także eksportu tabel do MS Excell.
Copyright (c)1994-2023 Noniewicz.com, Jakub Noniewicz. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Ostatnia modyfikacja: 2023.06.01.